Vitaj!

Na začiatok by som sa rada predstavila. Moje meno je Veronika a toto je môj malý svet o veľkom svete. To čo mám najradšej sem snáď ani písať nemusím, ale áno je to cestovanie. Milujem tú voľnosť, ktorú mi dáva a ten pocit, kedy si zabalím batoh a vydám sa naprieč novému dobrodružstvu. Svet je veľký a chcem ho prebádať celý. Okúsiť jeho krásy a každé jedno zákutie, ktoré ponúka. Donedávna som pracovala v online v oblasti módy a správe webových stránok, no v súčastnosti som na voľnej nohe čo mi dáva viac času na cestovanie. Okrem toho sa venujem marketingu, ktorého štúdium som ani nie tak dávno úspešne ukončila na vysokej škole.

Blogom Here Is Nika Ti priblížim svet mojimi očami a radosť zo spoznávania všetkých kútov sveta. Čítaj o zážitkoch, luďoch, veselých no sem tam aj menej vtipných  skúsenostiach, osobných tipoch, či trikoch a predovšetkým o nadšení z cestovania. Tak sa inšpiruj ak chceš a vitaj v mojom svete!

Ak máš akékoľvek otázky, či dotazy ohľadom webu, článkov, spolupráce... neváhaj mi napísať na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Pridaj sa aj ty a cestuj spolu so mnou!

Zle vyplnená emailová adresa.


O mne

Ahoj!
Toto sú moje zápisky z ciest a miest, o mne, o ľuďoch a o všetkých mojich zážitkoch. Keďže je svet veľký, mojim snom je ho prebádať celý. Objavovať jeho krásy, zákutia, vône, chute...Tak buď vítaný/á a uži si ho spolu so mnou!

FOLLOW ME

© www.hereisnika.sk 2016. Všetky práva vyhradené. profile 01
Created by Danes Creative elements.